Hakkımızda

Karahan Perakende Otomasyon Sistemleri (KPOS) olarak; çeyrek asırdır teknoloji dünyasında siz değerli müşterilerimize profesyonel yazılım ve donanım çözümleri sunuyoruz.

Çoğu zaman danışmanlık şirketi gibi davranarak ekonomi/performans oranı en yüksek yazılım ürünleri ve buna bağlı donanım ürünleri tedariğini sağlayıp, aynı zamanda bu ürünlerin anahtar teslim kurulumlarını yapıyoruz.

Bununla da yetinmeyip, kurulan otomasyon sistemlerinin düzenli ve verimli kullanılabilmesi için ilgili personellerinizin eğitimini veriyoruz.

Aynı zamanda önleyici arıza ve bakım hizmetlerimiz sayesinde, donanım ve yazılım otomasyonunuzun %99 uptime verimle çalışmasını sağlıyoruz.

Güncel yazılım teknolojilerini kullanarak, mobil ve masaüstü tüm cihazlarınızın yine mobil, masaüstü ve web programlama teknolojileri ile; esnek güvenilir ve hızlı iş üreten işletme vizyonunuza tam destek sağlıyoruz.

Yazarkasalar, Teraziler, Barkod Cihazları, Bilgisayarlar ve Çevre Birimleri teknoloji ürünlerinin TSE-HYB belgesi kriterince tamirat, yazılım güncellemeleri ve yedek parça değişimlerini yapıyoruz. 

Market ve mağazaların yanında şarküteri, kuruyemiş, züccaciye, zirai tarım ilaç bayileri, cafe/restoranlar gibi bir çok sektörde POS ( Point Of Sale - Ürün Satış Noktası ) çözümleri sunuyoruz.

Aynı zamanda sulama birlikleri, belediye ve muhtarlıklara yönelik emlak, su, çtv, genel tahakkuk, analitik muhasebe, personel vb. sektörün ihtiyacı olan yazılım çözümleri sunuyoruz.

Toptan satışını yaptığımız yukarıda sayılan sektörlerde kullanılan; Termal Rulo ve Termal Etiket ürünlerinde koli bazlı toptan satışlar yapmaktayız.